اخبار

اجرای قانون رتبه بندی معلمان تایید شد / چند نفر از معلمان شامل قانون رتبه‌بندی می‌شوند؟ – بلاگی ها

 • اجرای قانون رتبه بندی معلمان تایید شد / چند نفر از معلمان شامل قانون رتبه‌بندی می‌شوند؟ – بلاگی ها

  به گزارش سلام نو به نقل از بازار، آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان تایید شده است و به صورت جهادی و انقلابی برای بیش از ۸۰۶ هزار فرهنگی اجرایی می شود.

  وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حفظ شان و منزلت معلمان اولویت اصلی دولت و آموزش و پرورش است، خاطر نشان کرد: نقل و انتقال بیش یک هزار فرهنگی در استان کرمان در راستای احترام به معلمان و رسیدگی مطالبات آنها است.

  نوری با اشاره به آغاز اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان گفت: این طرح با هدف ارتقای جایگاه معلم و صلاحیت معلمی و افزایش رضایت شغلی معلمان در نظام تعلیم و تربیت اجرایی می‌شود.

  نوری با اشاره به ظرفیت‌های بی نظیر کشاورزی و معدنی شهرستان فاریاب افزود: باید با استفاده از فناوری نوین و مدیریت منابع در راستای رفع محرومیت ها و افزایش تولید تلاش کنیم.

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیشرفت‌های بی‌نظیر کشور در عرصه‌های مختلف دفاعی، نظامی و… ادامه داد: مسیر هر توسعه و پیشرفتی از آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت می‌گذرد.

  نوری در خصوص کاهش سهیمه پذیرش دانشگاه فرهنگیان افزود: سهیمه دانشگاه فرهنگیان کم نشده است و اختصاص سهیمه بر اساس نیاز شهرستان‌ها و کمبودها در هر شهرستان تعیین شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا