هنرمندان

بازیگر جنجالی می‌تواند نقشش را پس بگیرد؟ – بلاگی ها

 • بازیگر جنجالی می‌تواند نقشش را پس بگیرد؟ – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از independent، دو روز پس از اینکه هیئت منصفه به نفع جانی دپ در دادگاه رای داد، این دادخواست هدف خود را روی ۶ میلیون امضا گذاشت.

  هرد در دادگاه گفت که نقش او در آکوامن ۲ Aquaman and the Lost Kingdom پس از اینکه تیم همسر سابقش شکایت‌های او را فریب خواندند، به طور قابل توجهی کم شده است.

  او گفت: «آنها نمی‌خواستند من در فیلم باشم و من واقعاً سخت جنگیدم تا در فیلم بمانم. طبق یک گزارش تاییدنشده هالیوود، هرد در کمتر از ۱۰ دقیقه از قسمت نهایی فیلم حضور دارد.»

  والتر هامادا، مدیر فیلم دی‌سی نیز برای شهادت در دادگاه در مورد کاهش زمان بازی هرد در فیلم فراخوانده شد. او ادعای تیم حقوقی‌ هرد را مبنی بر تغییر زمان نقشش در نتیجه اتهامات علیه دپ رد کرد.

  هامادا در جلسه دادگاه گفت: میزان نقشی که هرد در فیلم دارد در همان مراحل اولیه فیلمنامه مشخص شده بود. در واقع نبود رابطه خوب بین هرد و جیسون موموآ، بازیگر نقش اول فیلم، دلیل کاهش نقش او بود.

  با اینکه دادخواست آنلاین به هدف قبلی خود یعنی ۴.۵ میلیون امضا رسید، هیچکس در مورد احتمال حضور یا حذف هرد در آکوامن ۲ اظهارنظری نکرده است.

  • امضا برای اخراج امبر هرد از فیلم پرفروشش به این رقم باورنکردنی رسید

  این فیلم اکنون پس از یک تاخیر نامشخص در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود.

  جیمز وان، کارگردان فیلم، گفته است که از زمان باقیمانده برای تکمیل کار جلوه‌های ویژه استفاده می‌شود. 

  تنها یکی از همبازی‌های هرد از مجموعه آکوامن به طور علنی و مستقیما در مورد همکاری با او در این فیلم‌ها صحبت کرده است. دولف لاندگرن گفت: «هرد عالی بود. من با او در آکوامن یک کار کردم، و حالا در قسمت دوم فیلم با هم هستیم. این فیلم پاییز گذشته در لندن فیلمبرداری شد. هرد فوق‌العاده است و من تجربه همکاری خوبی با او داشتم. او بسیار مهربان است، با کارکنان مهربان است، با همه مهربان است. او نوزاد تازه متولدشده‌اش را در صحنه فیلمبرداری همراه با دایه‌اش آورده بود که بسیار بامزه بود.»

  دادخواست آنلاین برای حذف هرد از فیلم برای اولین بار در نوامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و پس از خروج دپ از مجموعه «جانوران شگفت‌انگیز» به ۱.۵ میلیون امضا رسید.

  در ژوئیه ۲۰۲۱، پیتر سافران، تهیه‌کننده آکوامن ۲ درباره درخواست‌های روزافزون برای حذف هرد از فیلم اظهارنظر کرد. سافران در مورد تصمیم به حفظ هرد برای قسمت دوم به ددلاین گفت: «فکر نمی‌کنم که ما هرگز فقط به دلیل فشار طرفداران تصمیمی بگیریم.»

  او ادامه داد: ما احساس کردیم که اگر جیمز وان و جیسون موموآ در قسمت دوم فیلم حضور دارند، امبر هرد هم باید باشد؛ فقط همین.

  • تصمیم مهم دیزنی در مقابل جانی دپ | چه بر سر نقش اصلی «دزدان دریایی کارائیب» می‌آید؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا