هنرمندان

 واکنش سازندگان «جوکر» به اعتراض‌ها درباره تازه‌ترین قسمت این برنامه | تعداد انبوهی از مخاطبین این تصور را نداشتند – بلاگی ها

 •  واکنش سازندگان «جوکر» به اعتراض‌ها درباره تازه‌ترین قسمت این برنامه | تعداد انبوهی از مخاطبین این تصور را نداشتند – بلاگی ها

   به گزارش بلاگی ها به نقل از صبا،‌ در این بیانیه آمده است : «در یکی از موقعیت‌های قسمت چهارمِ فینال، ۲نفر از بازیگران جوکر به صورت بداهه و درلحظه، تصمیم گرفتند تیپی متضاد با عنوان و نقشی که به آنها محول شده بود اجرا کنند تا از این تضاد و تناقض، موقعیتی برای خنداندن شرکت‌کننده‌ها و مخاطب ایجاد شود که همگی می‌دانیم تناقض، تضاد و اغراق از ابزار کمدی است.
    
   واضح است که در آن موقعیت، حضار و انبوهی از مخاطبان به تضاد خلق‌شده خندیدند؛ نوازنده پیانویی به نام بتهوون که از قضا ابزار(دست) برای نواختن پیانو ندارد.

  چرا صداوسیما این برنامه را ممیزی نمی کند؟ | انتشار ویدئویی حاشیه ساز با حضور بیژن بنفشه‌خواه
   
   نه ایشان و نه هیچ‌کدام از همراهان و سازندگان با تصور توهین به معلولان عزیز با این شکل از دست، فکر هم نکردند، همان‌طور که تعداد انبوهی از مخاطبین هم این تصور را نداشتند.
   
    ضمن عذرخواهی از هر عزیزی که با دیدن آن صحنه احیانا مکدر شده است، به استحضار می‌رسانیم نسخه نهایی اصلاح و با حذف آن نما، مجددا در فیلیمو بارگذاری شده است.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا