هنرمندان

شاهکار جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب را بیشتر بشناسید | صداپیشه این عروسک پیچیده کیست؟ – بلاگی ها

 • شاهکار جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب را بیشتر بشناسید | صداپیشه این عروسک پیچیده کیست؟ – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها ، برنامه مهمونی جدیدترین اثر ایرج طهماسب است که در آن نشانی از کلاه قرمزی و دوستانش نیست اما آقای مجری حتی بدون حضور کلاه قرمزی توانسته است تماشاگر را در برابر تلویزیون میخکوب کند.

  در برنامه مهمونی عروسک های جدیدی وجود دارند که اکثر آن ها کارکنان سالن عروسی نزدیک خانه جدید ایرج طهماسب هستند و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. در قسمت یازدهم برنامه مهمونی روح مهمان آقای طهماسب و عروسک‌ها است اما صداپیشه شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی چه کسی است؟

  مهمونی عروسک جدید روحی

  روح جدیدترین شاهکار ایرج طهماسب

  مجید توکلی مشاور کارگردان و خواننده تیتراژپایانی در برنامه مهمونی به تازگی ویدیویی از شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی را منتشر کرد و از صداپیشه آن رونمایی نمود و نوشت:

  «و بالاخره «روحی» رونمایی شد. شخصیت دوست‌داشتنی جدید مجموعه «مهمونی» که با خلاقیت و نبوغ ایرج طهماسب شکل گرفت و با صدا و مغز بهادر مالکی جان گرفت و دو چیره‌دست عروسک‌گردانی، محمد لقمانیان و علی پاکدست هم بازی‌دهندگانش هستند.

  فارغ از علاقه شخصیم به این عروسک، به نظرم یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی است که تا امروز ایرج طهماسب خلق کرده و یک قمار تمام عیار به حساب میاد. و چقدر خوب که همه‌چی دست به دست هم داد تا «بهادر مالکی» صداپیشه خلاق روحی باشه.

  این ۵۸ ثانیه فقط بخش کوتاهی از همه‌ی این نبوغ و خلاقیته. ترکیب نبوغ خالق شخصیت همراه با خلاقیت ذهن بهادر.

  به گفته‌ی «روحی» سعدی سه جلد کتاب داره:گلستان، بوستان و روحستان!»

  مختصری درباره صدا پیشه روح برنامه‌ مهمونی

  بهادر مالکی صداپیشه و عروسک گردان متولد ۸ اسفند ۱۳۶۱ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. بهادر مالکی فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود و صداپیشه فامیل دور است و به تازگی نیز به برنامه مهمونی ایرج طهماسب اضافه شده و صداپیشه شخصیت عروسکی جدید روح در برنامه‌ مهمونی است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا