هنرمندان

استقبال سرد منتقدان فرانسوی از برادران لیلا – بلاگی ها

 • استقبال سرد منتقدان فرانسوی از برادران لیلا – بلاگی ها

  به گزارش هشمهری آنلاین، منتقدان نشریه های فرانسوی بعد از اولین نمایش فیلم «برادران لیلا» ساخته سعید روستایی در جشنواره کن، نظرات خود را نسبت به این فیلم با اعطای ستاره اعلام کردند.

  بنا به جدول امتیازدهی منتقدان فرانسه،  فیلم «برادران لیلا» تنها از سوی یک منتقد شایسته دریافت نخل طلا بود. این در حالیست که فیلم هایی چون «زمان آرماگدون» جیمز گری و «همسر چایکوفسکی» سربرنیکوف به ترتیب از طرف ۵ و ۴ منتقد شایسته دریافت نخل طلایی شناخته شده اند.

  فیلم «برادران لیلا» در جدول منتقدان از سوی چهار مجله نیز امتیاز پایین یک ستاره را دریافت کرده است. منتقدان سه نشریه مطرح سینمایی فرانسه نیز به جدیدترین ساخته روستایی ۲ ستاره و یک نشریه به این فیلم ۳ ستاره اعطا کرده است.

  ستایش منتقد نامدار گاردین از ترانه علیدوستی در برادران لیلا

  اولین واکنش‌ منتقدان نشریات معتبر جهان نسبت به برادران لیلا | کارگردانی زیرک که با فیلم هایش انتقاد می کند

  بازیگری که در زمان سلطه‌ سلبریتی ها همچنان آرام و بی‌صداست

  ویدئو و عکس | ترانه علیدوستی و پیمان معادی روی فرش قرمز جشنواره کن

  این امتیازدهی در حالی صورت گرفته است که هنوز منتقد کایه دو سینما و لاپاریسین فیلم روستایی را ندیده اند و نظر خود را درباره آن عنوان نکرده اند.

  روز گذشته ۲۵ می در واکنش های اولیه نسبت به فیلم، منتقد هالیوود ریپورتر «برادران لیلا» را فیلمی خوانده بود که شاید اثری کامل نباشد با این حال یک فیلم عالی است هم از نظر عظمت و هم از نظر آنچه که می خواهد از طریق داستان سختی های بی شمار یک خانواده روایت کند، است.

  منتقد گاردین نیز فیلم «برادران لیلا» سعید روستایی را یک درام خانوادگی عظیم، جذاب و شخصیت محور به سبک فیلم های ایتالیایی-آمریکایی با اجراهای خشن خواند و سکانس عروسی فیلم را نیز صحنه ای بزرگ و تحت تاثیر «روکو و برادرانش» ویسکونتی و «پدرخوانده» کوپولا دانست.

  منبع: صبا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا