هنرمندان

پس از ۳ سال اسکار ۲۰۲۲ با مجری برگزار می‌شود | ۶ سلبریتی در میان محتمل‌ترین نامزدها – بلاگی ها

 • پس از ۳ سال اسکار ۲۰۲۲ با مجری برگزار می‌شود | ۶ سلبریتی در میان محتمل‌ترین نامزدها – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از ایرنا، ورایتی نوشت، شبکه ای‌بی‌سی چندی پیش خبر داد مراسم اسکار پس از چند سال مجری‌دار می‌شود و حالا گزارش‌ها از احتمال حضور چند مجری در این رویداد مهم سینمایی حکایت دارد.

  در طی چند هفته گذشته متولیان اسکار نودوچهارم با چند سلبریتی برای اجرای این مراسم تماس گرفته‌اند. هنوز کسی به عنوان مجری انتخاب نشده و در نهایت آکادمی اسکار، شبکه ای‌بی‌سی و ویل پکر، تهیه کننده مراسم، باید در این باره تصمیم بگیرند.

  مراسم اسکار در سه سال گذشته مجری نداشت و آخرین بار جیمی کیمل مجری و کمدین آمریکایی، در سال ۲۰۱۸ مجری‌گری این مراسم را برعهده گرفت. با وجود کاهش آمار بینندگان در چند سال گذشته، آکادمی مشتاق است با جذب بیش از ۵۰ میلیون بیننده اسکار را به روزهای اوج خود برگرداند همانطور که در مراسم سال ۱۹۹۸ که روز درخشش تایتانیک بود، اتفاق افتاد.

  هنوز روشن نیست که آیا محدودیتی در تعداد مجری‌های اسکار نودوچهارم وجود دارد یا نه، اسکار سال ۱۹۸۳ که چهار مجری داشت و توسط والتر ماتاهو، لیزا مینلی، دادلی مور و ریچارد پرایر اجرا شد، یکی از پربازدیدترین مراسم اسکار در تاریخ است. 

  در بین گزینه‌های مطرح شده که جمع کثیری از سلبریتی‌ها از دواین جانسون (راک) گرفته تا تام هالند و کوین هارت را دربرمی‌گیرند، استیو مارتین، مارتین شورت و سلنا گومز محتمل‌ترین‌ها هستند.

  نامزدهایی نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن ۱۴۰۰) معرفی شده و مراسم اهدای جوایز اسکار ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (۷ فروردین ۱۴۰۱) برگزار می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا