هنرمندان

ویدئو | آخرین وضعیت امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش – بلاگی ها

 • ویدئو | آخرین وضعیت امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش – بلاگی ها

  به گزارش  بلاگی ها ، روز ۲۸ شهریورماه با خبر نگران‌ کننده‌ای برای اهالی سینما تئاتر و تلویزیون همراه بود، مسعود کرامتی بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان که با امین تارخ بازیگر پیشکسوت نسبت فامیلی دارد خبر بستری شدن این هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی را مطرح کرد.

  در ابتدا ایست ناگهانی قلبی به‌عنوان دلیل این اتفاق مطرح و سابقه قبلی عمل جراحی قلب این بازیگر عنوان شد.

  بعد از اعلام این خبر همسر امین تارخ نیز ادامه بستری بودن وی در آی سی یو خبر داد. وی در رابطه با دلیل این اتفاق گفت: واقعیت امر همسرم سابقه بیماری قلبی داشته و این اولین باری نیست که مشکل قلبی برای وی دردسرساز شده است.

  • امین تارخ سکته قلبی کرد | آخرین وضعیت بازیگر مطرح در بیمارستان

  همچنین پسر امین تارخ در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های تصویری در رابطه با سلامت پدرش گفت:  دیروز با تلاش بی‌وقفه و متعهدانه کارد درمان بیمارستان شاهد یک بهبود سریع بودیم و امیدواریم تا این بهبودی افزایش پیدا کند.

  وی ادامه داد: شرایط به‌طورکلی خوب است و منتظریم تا کارد درمانی یک جمع‌بندی از کل شرایط به ما اعلام کنند؛ نکته‌ای که مشخص است این است که بهبودی حاصل‌شده است.

  فرزند این هنرمند پیشکسوت در رابطه با علت این حمله قلبی توضیح داد: اتفاق خاصی نیفتاد و فقط یک حمله قلبی ناگهانی بود و اتفاقاً سرحال در دفتر کارش بود که ناگهان این اتفاق افتاد.

  وی در پایان ضمن تشکر از لطف و محبت مردم گفت: پیام‌های محبت‌آمیز بسیاری دریافت کردیم و امیدواریم به‌زودی باخبری خوب پاسخ این محبت‌ها را بدهیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا