اخبار

عکس عجیب بازیگر زن ایرانی در حال سیگار کشیدن حاشیه ساز شد! / برای شیوا خنیاگر چه اتفاقی افتاده است؟ – بلاگی ها

 • عکس عجیب بازیگر زن ایرانی در حال سیگار کشیدن حاشیه ساز شد! / برای شیوا خنیاگر چه اتفاقی افتاده است؟ – بلاگی ها

  شیوا خنیاگر در سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد. شیوا خنیاگر فارغ التحصیل لیسانس ادبیات فارسی می باشد. شیوا خنیاگر با بازی در مجموعه های تلویزیونی مرگ تدریجی یک رؤیا و ستایش به چهره شناخته شده ای تبدیل شد. شیوا خنیانگر از ازدواج اول خود دارای یک پسر به نام علیرضا می باشد. شیوا خنیاگر دلیل حذف خود را از عرصه هنر درخواست دستمزد معوقه از کارگردان یک فیلم می‌داند.

  این هنرمند یک خواهر و ۲ برادر دارد و فرزند آخر خانواده است ، پدرش گیلانی و مادرش روسی بوده که هر دو در سالهای جوانی او فوت کرده اند.

  او درباره فوت زود هنگام پدر و مادرش می‌گوید: متاسفانه مادرم ، وقتی نوزده ساله بودم در اثر یک تصادف جان خود را از دست داد. او مدیر لایق و توانای یک مدرسه دخترانه بود و توانسته بود طی سالهای خدمت خود لوح و تقدیرنامه های متفاوتی را از آن خود کند. پدرم هم حدود پنج ، شش سال بعد از مادرم بر اثر یک بیماری درگذشت از این رو آنها چندان نتوانستند شاهد و ناظر فعالیت‌های من باشند.

  شیوا خنیاگر چطور وارد بازیگری شد؟

  او درباره ورودش به دنیای بازیگری می‌گوید: بعد از اینکه از گویندگی در رادیو کنارهگیری کردم ، بازهم با بچههای رادیو آشنایی و مراوده داشتم. در یکی از همان روزها ، یکی از دوستان ، مرا به خانم پوران درخشنده معرفی کرد.ایشان هم از من خواست خاطرهای تعریف کنم. برحسب تصادف خاطرهام غمگین بود ، شاید به این دلیل که آن زمان مادرم به تازگی فوت کرده بود. خانم درخشنده بعد از شنیدن خاطره ام به من گفت: «کاش زودتر از اینها شما را دیده بودم تا در نقشهای بهتری از شما استفاده میکردم». سال ۱۳۶۸ در فیلم «عبور از غبار» بود که نقش کوتاهی در کنار آقای شکیبایی بازی کردم. این فیلم را میتوانم آغاز حرفه سینمایی خود عنوان کنم و پس از آن این روند یعنی بازی کردن ادامه یافت.

  خنیاگر درباره دوره‌هایی که گذرانده می‌گوید: دوره فیلمنامه نویسی را در سال ۱۳۶۹ گذراندم و کلاس های سناریونویسی و فن بیان را نیز طی کردک و در کلاس های آقای اسکویی هم برای مدت کمی شرکت کردم.

  هسمران؛ وقتی شهرت شیوا خنیاگر اوج می‌گیرد

  زمان ساخت سریال همسران سال ۱۳۷۳ با کارگردان مسعود رسام قرار داد بستم و قرار بود به جای خانوم مهین میهن ترابی ایفای نقش کنم اما بعد از چند روز فیلمبرداری به دلیل اینکه فضای این مجموعه با روحیات من سازگار نبود کار را رها کردم

  با سریال چهره به چهره سال ۱۳۸۷ شناخته تر شد و با ایقای نقش در سریال مرگ تدریجی یک رویا سال ۸۷ و ستایش ۱۳۸۹ خود را تثبیت کرد.

  خنیاگر می‌گوید : نقشی که در سریال مرگ تدریجی یک رویا داشتم را به دلیل شناختی که از آقای جیرانی داشتم، انتخاب کردم چرا که به ساخته های ایشان اعتماد داشتم، البته موانع و مشکلاتی هم وجود داشت از قبیل بینظمی و طولانی شدن کار که حدود یک سال و نیم زمان برد، در نتیجه هزینههای زیادی را هم به گروه تحمیل کرد. در این کار لطف و توجهات آقای جیرانی به من باعث شد که بتوانم تا حدودی به پروژههای دیگر هم برسم چون در این مجموعه، با پسرم سرکار میرفتم. به هر حال سختی‌ها و شیرینی‌های کار هر دو با هم بود و گذشت.

  تصویر جدید  و پر حاشیه شیوا خنیاگر

  تصویر جدیدی از شیوا خنیانگر بازیگر نقش عاطی همسر حشمت فردوس در سریال ستایش در فضای مجازی منتشر شده است که قیافه او مثل افراد معتاد شده و دیگر آن زیبایی قبل را ندارد. این که این تصویر در چه شرایطی گرفته شده و نشان دهنده چه چیزی است قابل بررسی و قضاوت نیست.

  شیوا خنیاگر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا