هنرمندان

موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ معرفی شد – بلاگی ها

 • موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ معرفی شد – بلاگی ها

   به گزارش بلاگی ها به نقل از مهر، برنامه «ترین ها» در این شبکه با رویکرد معرفی بهترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری روز جمعه همراه مخاطبان رادیو صبا می‌شود.

  این برنامه به تازگی سراغ ترین ها در حوزه ورزشی رفت و به معرفی «موفق‌ترین بازیگرهای سال ۱۴۰۰ به انتخاب ترین ها» پرداخت.

   موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ معرفی شد

  در لیست انتخابی ترین ها «رعنا آزادی ور، سوسن پرور، امیر جدیدی، پژمان جمشیدی، هادی حجازی فر، فرشته حسینی، امین حیایی، نادر سلیمانی، جواد عزتی و طناز طباطبایی» به عنوان بازیگران موفق در سال ۱۴۰۰ قرار گرفتند.

  طبق نظرسنجی صورت گرفته در صفحه برنامه «ترین ها» در فضای مجازی و پیامک‌های ارسالی مخاطبان در زمان پخش این برنامه پژمان جمشیدی به عنوان موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ معرفی شد و در این رقابت جواد عزتی و امین حیایی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

  در آیتم جالب و پر چالش «زرشک زرین» با اجرای شهره احمدوند در این هفته افراد زیر کاندیدای دریافت زرشک زرین در این برنامه شدند.

  گزینه ۱ بهنوش بختیاری به علت صحبت‌های متناقض در فضای مجازی

  گزینه ۲ شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما

  گزینه ۳ بازیگرانی که مسائل خصوصی یکدیگر را در فضای مجازی مطرح می‌کند

  طبق نتیجه نظرسنجی در صفحه مجازی برنامه مخاطبان «زرشک زرین» این برنامه را به شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما دادند.

  برنامه «ترین ها» به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبارو صدابرداری رضا سلیمانی به مدت ۹۰ دقیقه پخش می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا