هنرمندان

بازیگری که قرار بود نقش دکتر استرنج را بازی کند – بلاگی ها

 • بازیگری که قرار بود نقش دکتر استرنج را بازی کند – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از koimoi، اگرچه در نهایت نقش جادوگر در فیلم «دکتر استرنج» به بندیکت کامبربچ رسید، که به تازگی در دومین قسمت فیلم مارول به عنوان ابرقهرمان، دکتر استرنج در Multiverse of Madness را بازی کرد. اما زمانی شایعه شد که جانی دپ قرار است این نقش را بازی کند. در حال حاضر، این بازیگر مشغول محاکمه افترا علیه امبر هرد است. اما در میان حرف‌ها و ماجراهای پیرامون این مساله، ما یک خبر جالب از گذشته برای شما آورده‌ایم.

  در سال ۲۰۱۴، دو سال قبل از اکران اولین فیلم دکتر استرنج، ورایتی گزارش داد که جانی دپ در حال گفتگوهای اولیه با مارول برای بازی در نقش استیون استرنج، شعبده‌باز عجیب و غریب بود. دپ قبل از از دست دادن نقش خود در دزدان دریایی کارائیب، جانوران شگفت‌انگیز و غیره، یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های هالیوود بود.

  در این گزارش آمده بود که مارول به دنبال یک ابرقهرمان جدید در ردیف مرد آهنی، ثور و غیره بود و به همین منظور خلق شخصیت دکتر استرنج از طریق یک فیلم یک قسمتی در برنامه آنها بود و قبل از اینکه به بندیکت کامبربچ برسد، مدیران اجرایی به جانی دپ فکر کرده بودند. این بازیگر قبلاً با بازی در فرانچایز «دزدان دریایی کارائیب» در دیزنی کار کرده بود.

  اما با وجود اینکه پرونده ۵۰ میلیون دلاری افترا علیه امبر هرد سر و صدای زیادی در سراسر جهان ایجاد کرده است و هواداران آنها در مقابل دادگاه صف کشیده‌اند تا شاهد این ماجرا باشند، این سوال پیش می‌آید که اگر جانی دپ نقش دکتر استرنج را به دست می‌آورد، آیا مارول هم مثل دیزنی پس از اتهاماتی که امبر هرد به جانی دپ وارد کرد، او را از این فیلم اخراج می‌کرد یا خیر؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا