هنرمندان

سینماهای شانگهای دوباره بسته شد | محدودیت برای دیزنی‌لند – بلاگی ها

 • سینماهای شانگهای دوباره بسته شد | محدودیت برای دیزنی‌لند – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها ، مهر به نقل از ورایتی نوشت: تعدادی از سینماهای شانگهای از روز جمعه در واکنش به افزایش تعداد موارد کشف‌شده ویروس کرونا در این شهر و دیگر بخش‌های چین بسته شدند.

  تم پارک دیزنی‌لند شانگهای هم محدودیت‌های جدیدی را بر خدمات خود معرفی کرد که از شنبه اجرایی شدند.

  مسئولان چینی شنبه اعلام کردند که ۱۶۴۹ مورد جدید ویروس شناسایی شده و به این ترتیب برای دومین روز متوالی تعداد موارد شناسایی‌شده از هزار عبور کرد.

  این ارقام در مقایسه با بعضی کشورها و مناطق بسیار کوچک هستند اما این‌ها بالاترین ارقامی هستند که چین در تقریبا ۲ سال گذشته تجربه کرده است. این مسئله همچنین نشان می‌دهد که گونه خفیف‌تر اما واگیردارتر امیکرون تا چه حد در این کشور اثر گذاشته است.

  مسئولان گفتند بیشتر موارد در استان‌های شاندونگ و جیلین در شمال شرق کشور شناسایی شده‌اند. اما تعداد موارد شناسایی‌شده در شانگهای که پایتخت بازرگانی و یکی از بزرگ‌ترین شهرهای چین است هم باعث ایجاد نگرانی شده است.

  مسئولان شهری گفتند مدارس شانگهای هم بسته می‌شوند و باید آنلاین برگزار شوند. به افراد زیادی که در معرض موارد شناسایی‌شده قرار گرفته‌اند هم گفته شده تا ۱۴ روز خود را قرنطینه کنند. سینماها، پارک‌ها و کتابخانه‌ها در مناطقی از جمله جینگان کاملا بسته شده‌اند.

  تمام این‌ها در راستای سیاست کنترل کامل چین بر کووید -۱۹ است که اجازه شکل‌گیری موارد محدود را هم نمی‌دهد. مسئولان از ابتدای پاندمی تا به حال حدود ۱۱۲ هزار مورد ابتلا و ۴۶۳۵ مورد مرگ‌ و میر گزارش کرده‌اند و حدود ۱.۲۴ میلیارد نفر تا به حال در این کشور حداقل یک دوز واکسن گرفته‌اند.

  اما سیاستی مشابه در هنگ‌کنگ نتوانسته به‌درستی اجرا شود و در حال حاضر ده‌ها هزار مورد ابتلای روزانه به ویروس آنجا گزارش می‌شود. دیزنی‌لند هنگ‌کنگ از ژانویه ۲۰۲۲ تا به حال، یعنی زمانی که امیکرون وارد شهر شد، بسته بوده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا