اخبار

ویدیو غم انگیز از لحظه خارج کردن لاشه گوسفندان از داخل گل و لای در سیل کوهرنگ – بلاگی ها

 • ویدیو غم انگیز از لحظه خارج کردن لاشه گوسفندان از داخل گل و لای در سیل کوهرنگ – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها فرماندار کوهرنگ گفت: در پی سیلاب و بارندگی‌های شدید در شهرستان کوهرنگ حدود ۱۵۰۰ راس دام سبک تلف شد، همچنین ۵۰۰ تن ماهی سردابی قابل عرضه به بازار در شیلات‌های شهرستان از بین رفت.

  شهباز اکبری با اشاره به بارش های شدید باران در شهرستان کوهرنگ در شب گذشته، اظهار داشت: علی‌رغم آمادگی‌ که داشتیم و جلسات متعددی که در شورای مدیریت بحران شهرستان برگزار شده بود، با توجه به موقعیت شهرستان و اینکه مقدار زیادی رودخانه اصلی در کوهرنگ وجود دارد و شیبی که در شهرستان وجود دارد، ۲۰ میلی‌متر آب هم جاری می‌شود اما شب گذشته ۵۰ میلی‌متر بارش در شهرستان اتفاق افتاد.

  فرماندار کوهرنگ عنوان کرد: حدود ۱۵۰۰ راس دام سبک در اثر جاری شدن سیلاب در کوهرنگ تلف شد، همچنین ۵۰۰ تن ماهی سردابی قابل عرضه به بازار در شیلات‌های شهرستان از بین رفت و چادرها و سکونت‌گاه‌های عشایری دچار مشکل شد و به جز یک مورد تلفات جانی که فرد مفقود شده بود، تلفات دیگری نداشتیم.

  وی افزود: حدود ۱۵۰۰ خانواده عشایری و روستایی آسیب‌دیده از سیلاب اخیر امدادرسانی شدند و اقلامی مانند پوشاک، موادغذایی و اقلام زیستی در بین آن‌ها توزیع شد.

  اکبری گفت: در اثر بارش‌های اخیر ۵ پل در شهرستان کوهرنگ تخریب و موجب شد جاده‌های مواصلاتی بین روستایی مسدود شود اما با کمک نیروها و تجهیزات راهداری روانسازی سیلاب انجام و مسیرها بازگشایی شد همچنین ۵ روستا دچار آبگرفتگی شد که سریعا عملیات امدادرسانی انجام شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا