هنرمندان

افشای راز چگونگی پیشگویی آینده در سریال سیمپسون‌ها – بلاگی ها

 • افشای راز چگونگی پیشگویی آینده در سریال سیمپسون‌ها – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها ، سیمپسون‌ها، ساخته مت گرونینگ، از سال ۱۹۸۹ پخش شده است. موفقیت این سریال قرار است با فصل ۳۴ سیمپسون‌ها در ماه سپتامبر ادامه یابد و به ۷۳۱ قسمت عجیب و غریب این سریال اضافه شود.

  سیمپسون‌ها تا به امروز موفق به کسب ۳۴ جایزه امی و حتی نامزدی اسکار برای انیمیشن کوتاه «طولانی‌ترین روز مراقبت» (The Longest Daycare) در سال ۲۰۱۲ شده است.

  این سریال داستان‌های خنده‌دار خانواده‌ای متشکل از هومر، مارج و سه فرزندانشان، بارت، لیزا و مگی را دنبال می‌کند. در حالی که این سریال با عبارات جذاب و شخصیت‌هایی که فوراً قابل تشخیص هستند، خود را به عنوان بخشی از فرهنگ عمومی تثبیت کرده است، اما سیمپسون‌ها بیشتر به خاطر قسمت‌هایی که به طرز خارج از تصوری وقایع آینده را پیش از وقوع پیش‌بینی می‌کند، شناخته شده‌اند.

  عکس | گاف آقای بوریس جانسون | پیشگویی‌ دیگری از کارتون جنجالی سیمپسون‌ها محقق شد

  در حالی که تنها چند هفته به فصل ۳۴ باقی مانده است، مت سلمن، تهیه‌کننده سریال سیمپسون‌ها به برخی از ستاره‌های مهمان این مجموعه از جمله ملیسا مک کارتی و سیمو لیو، اشاره کرد. او همچنین به یک قسمت مفهومی اشاره کرد که قرار است درباره توانایی‌های این سریال در پیش‌بینی وقایع باشد. او جزییات زیادی را ارائه نکرده است، اما قول داد که این قسمت توضیح دهد که چگونه این سریال می‌تواند آینده را پیش‌بینی کند. سلمن می‌گوید: «ما یک اپیزود مفهومی عجیب دیگر داریم که توضیح می‌دهد سیمپسون‌ها چگونه آینده را می‌دانند و در آن چیزهای دیوانه‌کننده زیادی وجود دارد، اما توضیحی درباره اینکه سیمپسون‌ها چگونه می‌توانند آینده را پیش‌بینی کنند، ارائه می‌کند.»

  دلیل دقیقی که سیمپسون ها می توانند آینده را پیش بینی کنند، در اولین پخش فصل ۳۴ در ۲۵ سپتامبر آشکار خواهد شد. پرداختن به این موضوع مطمئناً بینندگانی را که غرق این مفهوم شده‌اند خوشحال می‌کند. البته با توجه به اینکه سیمپسون ها هنوز پخش می شود، ممکن است پیش بینی های دقیق دیگری در راه باشد.

  این کارتن جنجالی حمله روسیه به اوکراین را هم پیش‌بینی کرده بود

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا