اخبار

خارج کردن لاستیک موتور از گردن تمساح پس از ۶ سال / فیلم – بلاگی ها

 • خارج کردن لاستیک موتور از گردن تمساح پس از ۶ سال / فیلم – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از فرارو، اگر تمساح‌ها می‌توانستند صحبت کنند، این یکی در اندونزی احتمالاً از قهرمانان شجاعی که سرانجام پس از شش سال درد و رنج آن را از لاستیک موتورسیکلت دور گردنش آزاد کردند تشکر می‌کرد.

  از سال ۲۰۱۶، یک تمساح ۴ متری در رودخانه‌ای که از پالو، سولاوسی مرکزی می‌گذرد، مشاهده شد که وضعیت وخیم این حیوان همدردی بسیاری از مردم در سراسر جهان را برانگیخت.

  یک لاستیک موتورسیکلت دور گردن این تمساح پیچیده بود که به احتمال زیاد عمداً توسط مردم در تلاشی ناموفق برای به دام انداختن آن به عنوان حیوان خانگی گذاشته شده بود.

  با وجود ترس از اینکه لاستیک به آرامی خزنده را می‌کشد، تلاش‌های امدادی متعدد به دلیل گریزان بودن تمساح و نبود تجهیزات نجات مناسب شکست خورد.

  تا اینکه عصر دوشنبه مردی به نام تیلی (۳۵ ساله) تله‌ای متشکل از طناب و مرغی به عنوان طعمه ابداع کرد. هنگامی که تمساح به دام افتاد، ده‌ها نفر از مردم محلی و همچنین اعضای سازمان آتش نشانی و آژانس حفاظت از منابع طبیعی (BKSDA)، لاستیک را بریدند.

  تمساح دوباره در رودخانه رها شد و اکنون می‌تواند بقیه عمر خود را در آرامش سپری کند و دیگر در معرض خطر خفگی در هر لحظه نیست.

  (ویدئو)

  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)
  (ویدئو)

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا