هنرمندان

خداحافظی غم‌انگیز جانی دپ با محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نقشش – بلاگی ها

 • خداحافظی غم‌انگیز جانی دپ با محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نقشش – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از ایرنا، این بازیگر هالیوودی در جدیدترین دادگاه خود اعلام کرد که دیگر در نقش جک اسپارو ظاهر نمی‌شود.

  این ادعای دپ، زمانی مطرح شد که وی با تقبیح تخریب چهره‌اش تحت عنوان یک همسرآزار طی سالیان گذشته، اعلام کرد که کمپانی والت دیزنی نمی‌خواهد پروژه‌ای تولید کند که شخصیت اصلی آن را یک فرد دارای حاشیه انجام می‌دهد. بنابراین قبل از اینکه آنها وی را کنار بگذارند، خود او ترجیح می‌دهد که دیگر در این نقش بازی نکند.

  این گفته دپ به اندازه‌ای عجیب بود که وکیل‌مدافع این پرونده از وی پرسید که اگر کمپانی دیزنی پیشنهاد ۳۰۰ میلیون دلاری برای ایفای نقش جک اسپارو به شما بدهد، آیا باز هم در این پروژه حاضر نمی‌شوید که دپ به این پرسش، پاسخ منفی داد و اعلام کرد که دیگر هیچ‌گاه در این پروژه بازی نخواهد کرد.

  حواشی زندگی خصوصی جانی دپ و ادعای همسرآزاری وی سبب شد تا این بازیگر، ۴ سال پیش، فرصت بازی در فصل جدید دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد.

  فرانچایز دزدان درایی کارائیب از سال ۲۰۰۳ در ۵ فصل ساخته شده و در تمامی این فصول، جانی دپ در نقش اصلی کاپیتان جک اسپارو ظاهر شده است. مجموع گیشه این ۵ فصل، رقمی در حدود ۵ میلیارد دلار بوده است.

  ساخت فصل جدید این فرانچایز محبوب به دلیل حواشی پیش‌آمده برای این بازیگر، چند سالی است که به حال تعلیق درآمده است.

  • تصاویر | چهره آشفته جانی دپ در دادگاه که باورکردنی نیست

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا