اخبار

جنگ در راه است؟ | حضور شناورهای بدون سرنشین اسرائیلی در خلیج فارس – بلاگی ها

 • جنگ در راه است؟ | حضور شناورهای بدون سرنشین اسرائیلی در خلیج فارس – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از ایسنا، پایگاه اینترنتی عبری زبان «اسرائیل دیفنس» اعلام کرد شناورهای بدون سرنشین ارتش رژیم صهیونیستی وارد آب‌های خلیج فارس شده است.

  مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از این پایگاه صهیونیستی افزود، این اقدام در چارچوب رزمایش آمریکا در خصوص بررسی هماهنگی میان شناورهای بدون سرنشین تولید شده توسط ۱۷ شرکت در سراسر جهان انجام شده است.

  بر اساس این گزارش، شناورهای اسرائیلی در پایگاه ناوگان پنجم دریایی آمریکا در بحرین پهلو گرفته و برای این منظور از آب‌های خلیج فارس عبور کرده‌اند.

  ناوگان پنجم دریایی ارتش آمریکا رزمایشی سه هفته‌ای را از ۲۳ نوامبر گذشته آغاز نموده که هدف آن ایجاد هماهنگی میان ظرفیت‌های هوش مصنوعی و فناروی‌های کنترل از راه دور است.

  این رزمایش که « Digital Horizon» نام دارد به منظور تقویت اقدامات فرماندهی ناوگان پنجم دریایی برای ادغام فناوری‌های جدید کنترل از راه دور و ایجاد اولین ناوگان شناورهای بدون سرنشین در جهان در تابستان آینده برگزار شده است.

  آمریکا همچنین از تاسیس ناوگانی متشکل از حدود ۱۰۰ پهپاد خبر داد که اقدام به گشت زنی در منطقه تحت فرماندهی ناوگان پنجم می‌کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا