اخبار

خبر مهم درباره زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی – بلاگی ها

 • خبر مهم درباره زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از خبرآنلاین، معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای پرداخت «عیدی‌»ها فراهم شده است گفت: ما به محض دریافت مصوبه هیئت وزیران عیدی مستمری بگیران را در کمترین زمان ممکن پرداخت خواهیم کرد. تصور می کنم تا پایان بهمن ماه این اتفاق بیفتد؛ هر زمان که مصوبه برسد ما آمادگی لازم را برای پرداخت داریم.

  مهرداد قریب، درباره جزئیات واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: میزان عیدی همه ساله در قالب مصوبه‌ای توسط دولت مشخص و از سوی سازمان تامین اجتماعی اجرا می‌شود.

  وی افزود: پیشنهادی از سوی سازمان تامین اجتماعی مطرح نمی‌شود بلکه میزان عیدی، مربوط به عامه مردم  است و برای کارکنان، بازنشستگان و مستمری بگیران همه صندوق‌ها به صورت یکسان تعیین می‌شود.

  معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای پرداخت عیدی‌ها فراهم شده است گفت: ما به محض دریافت مصوبه هیئت وزیران عیدی مستمری بگیران را در کمترین زمان ممکن پرداخت خواهیم کرد. تصور می‌کنم تا پایان بهمن ماه این اتفاق بیفتد؛ هر زمان که مصوبه برسد ما آمادگی لازم را برای پرداخت داریم.

  قریب همچنین درباره نسخه نویسی الکترونیک نیز اظهار کرد: در زمینه نسخه نویسی الکترونیک خوب پیش رفته‌ایم. دفترچه‌های بیمه حذف شده و صدور دفترچه نداریم. استحقاق سنجی به صورت الکترونیکی انجام می شود. در گذشته سالانه حدود ۲۵ میلیون برگ دفترچه جدید صادر می‌کردیم که کلا حذف شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا