هنرمندان

 بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تاکنون چقدر فروخته است؟ – بلاگی ها

 •  بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تاکنون چقدر فروخته است؟ – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها ، طبق اطلاعات سامانه مدیریت فروش بلیت و اکران سینما (سمفا) – تا لحظه انتشار خبر- ۷ هزار و ۵۳۴ بلیت سینما برای بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به فروش رفته است.

  مبلغ ۳۲۷ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان نیز فروش سینماها است میزان فروش سینماها از اکران بازی سرنوشت‌ساز و حساس تیم ملی فوتبال کشور ما است.

  برای اکران ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ۶۶ سالن سینمایی در کشور این بازی را به نمایش می‌گذارند.

  بعد از نمایش این رویداد، پویانمایی لوپتو با ۹ هزار و ۲۵۴ بلیت توانسته ۱۶۰ میلیون تومان فروش کند.

  • گزارش جواد خیابانی خون من را به جوش آورد و تعصبم برانگیخته شد | بازیکنان تیم ملی از بچگی با شعار مرگ بر آمریکا بزرگ شده‌اند | یک گل به امریکا می زنیم
  • بازی ایران و آمریکا را در ورزشگاه شیرودی ببینید |‌ هنرمندان هم هستند

  دلیل فاصله فروش این فیلم با نمایش ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به‌خاطر نیم‌بها بودن قیمت فیلم‌ها است درحالی که بلیت بازی ایران و آمریکا با قیمت‌های سینما در روزهای عادی، یعنی سینماهای مدرن ۴۵ هزار تومان، ممتازها ۳۵ هزار تومان و سینماهای درجه یک  ۲۵ هزار تومان، به فروش می‌رسد.

  نکته مهم در خصوص اکران این بازی در سینماها اینکه، برخی از سینماها تمایلی در ابتدا برای نمایش ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نداشتند اما بعد از رویت حجم استقبال مردم از ظهر به بعد یکی یکی به فهرست سایت‌های فروش بلیت اضافه شدند که همین یکی از علل افزایش خرید بلیت‌ها در ساعات اخیر بوده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا