هنرمندان

نمور رنگ پرده سینما را می بیند؟ | حاشیه تازه و ماجرای عقد شرعی شخصیت‌ها – بلاگی ها

 • نمور رنگ پرده سینما را می بیند؟ | حاشیه تازه و ماجرای عقد شرعی شخصیت‌ها – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از مهر، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «نمور» در واکنش به برخی سوءتفاهمات به‌وجود آمده مبنی‌بر ارتباط داستان این فیلم با اظهارات حاشیه‌ساز نویسنده‌اش، توضیحاتی را ارائه کرد.

  سیدیاسر جعفری، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «نمور» به کارگردانی داود بی‌دل درباره حواشی به‌وجود آمده برای این فیلم سینمایی در روزهای اخیر گفت: «متأسفانه برخی دوستان که نگاه غرض‌ورزانه‌ای به این فیلم دارند، حواشی را از سمت اظهارات اشتباه نویسنده فیلمنامه در نشست خبری جشنواره، به سمت محتوای فیلم سوق داده‌اند و به‌گونه‌ای مسائل را مطرح می‌کنند که گویی فیلم دچار اشکال محتوایی است.»

  واکنش رئیسی به اظهارات جنجالی نوشین معراجی | اظهارنظر غلطی انجام شد؛ وزارت ارشاد محکوم کرد

  جلسه فوق‌العاده نمایندگان درباره نوشین معراجی | تدابیری برای برخورد با خانم فیلمنامه‌نویس؛ حواشی تعمدی بوده است؟

  حجت الاسلام عالی: واکنش تندم به دلیل شدت عمل زشت خانم نویسنده بود | خوب شد لجاجت نکرد

  حکمش اعدام نیست اما … | واکنش دبیر ستاد امر به معروف اصفهان به عذرخواهی نوشین معراجی

  او ادامه داد: درباره اظهارات خانم معراجی همه چیز مطرح شده و خودشان هم نسبت به این اظهارات اشتباه عذرخواهی کردند و امیدواریم با نگاه مهربانانه، این عذرخواهی پذیرفته هم شده باشد. ان‌شالله شاهد تکرار این اشتباه هم دیگر نباشیم، اما در مواردی شاهد طرح برخی سوءتفاهم‌ها درباره فیلم «نمور» هستیم که تلاش دارند این حواشی را به محتوای فیلم ربط بدهند.

  تهیه‌کننده «نمور» گفت: این اظهارات اساساً هیچ ارتباطی با محتوا و داستان فیلم ندارد. فیلم مطابق آن‌چه پیش‌تر هم مطرح کرده بودیم، کاملاً مرتبط با مفهوم ایثار و در ستایش ایثار است و درباره رابطه این دو کاراکتر در فیلم تأکید می‌شود که در عقد شرعی یکدیگر بوده‌اند.

  او  گفت: «داستان فیلم به‌طور کامل مطابق با قوانین شرعی و عرفی است و هیچ مورد غیراخلاقی‌ در داستان فیلم وجود ندارد. به‌زودی با پخش‌کننده قرارداد اکران را منعقد خواهیم کرد و از همه دل‌سوزان دعوت می‌کنم در اکران عمومی به تماشای فیلم بنشینند و نسبت به داستان آن قضاوت داشته باشند. بالاخره مردم این فیلم را خواهند دید و روی موضع امروز ما صحه خواهند گذاشت که هیچ ارتباطی میان این اظهارات حاشیه‌ساز و داستان فیلم وجود ندارد.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا