هنرمندان

دادگاه دنباله دار دو ستاره سینما | پاسخ امبر هرد به سؤالات وکلای همسر سابقش | این چیزی که می‌بینید فقط نیمی از جانی است… – بلاگی ها

 • دادگاه دنباله دار دو ستاره سینما | پاسخ امبر هرد به سؤالات وکلای همسر سابقش | این چیزی که می‌بینید فقط نیمی از جانی است… – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها به نقل از cnn، جانی دپ همسر سابقش امبر هرد را متهم کرده است که در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۸ برای واشنگتن پست نوشته، او را بدنام کرده است. در این مقاله، که تقریباً دو سال پس از طلاق آنها منتشر شد، هرد خود را به عنوان قربانی خشونت خانگی توصیف کرد. اگرچه نام دپ در این مقاله ذکر نشده است، اما او ادعا می‌کند که این کار شهرتش را خدشه‌دار کرده و برای نقش‌های بازیگری پرسودش گران تمام شده است.

  روز سه‌شنبه پس از آنکه هرد شهادت می‌دهد که دپ به دلیل مصرف مواد مخدر و الکل به یک هیولا تبدیل می‌شد و با او خشونت‌آمیز رفتار می‌کرد، وکیل دپ به طور واضح از هرد در مورد مصرف مواد مخدر خودش، از جمله مصرف مواد مخدر در عروسی‌شان در سال ۲۰۱۵ سؤال کرد.

  هرد شهادت داد: «این چیزی که می‌بینید فقط نیمی از جانی است. این همه او نیست. نیمه دیگر او فوق‌العاده و زیبا و مردی است که من دوستش داشتم.»

  در جایگاه شاهد، هرد رابطه قبلی خود با دپ را خشونت‌آمیز و عاشقانه توصیف کرد و اظهار داشت که رفتار خشونت‌آمیز دپ با او به دلیل مصرف مواد مخدر و الکل بوده است.

  هرد شهادت داد: «همیشه این مرد بود که مواد مخدر مصرف می‌کرد و مرا کتک می‌زد.» 

  دپ قبلاً شهادت داده بود که هرگز در زندگی‌اش به هیچ زنی آسیب نزده است.

  هرد در این دادگاه همچنین گفت: «من خیلی دوست داشتم رابطه‌ای را که در آن بودم ترک کنم. اما احساس می‌کردم قدرت ترک آن را ندارم. می‌دانستم که در یک رابطه بسیار سمی با جانی هستم و می‌دانستم که باید آن را تغییر دهم.»

  دادگاه دنباله دار دو ستاره سینما | پاسخ امبر هرد به سؤالات وکلای همسر سابقش | این چیزی که می‌بینید فقط نیمی از جانی است...

  وکیل دپ از هرد در مورد دستگیری‌اش در سال ۲۰۰۹ به دلیل تجاوز به زن شریک سابقش، در فرودگاه سیاتل تاکوما پرسید و گفت: «ظاهرا آقای دپ تنها شریک زندگی شما نیست که مورد تعرض شما قرار گرفته است.»

  هرد پاسخ داد: «من هرگز به آقای دپ یا شخص دیگری که رابطه عاشقانه ای با او داشته ام، تعرض نکرده ام. هرگز.»

  با اینکه هرد منتشر کردن این خبر توسط تیم دپ در آن زمان را یک افشاگری برنامه‌ریزی‌شده نامید، پری کوپر، سخنگوی بندر سیاتل، این موضوع را برای سی‌ان‌ان تایید کرد که هرد در ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۹ در فرودگاه سیاتل تاکوما به دلیل حمله به یک نفر، به اتهام خشونت درجه ۴ دستگیر شد، اما دفتر دادستانی از طرح اتهام خودداری کرد.

  در بررسی مجدد این موضوع، وکیل هرد، از هرد پرسید که آیا زنی که گفته می‌شود به او حمله کرده، گفته است که این ادعا نادرست است.

  هرد پاسخ داد: «البته که این کار را کرد.»

  با این سؤالات، هرد بعدازظهر سه‌شنبه به وقت خود در جایگاه پایان داد.

  • امضا برای اخراج امبر هرد از فیلم پرفروشش به این رقم باورنکردنی رسید
  • ببینید | امبر هرد در دادگاه و به شکل مخفیانه کوکایین مصرف کرد؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا