هنرمندان

سازمان سینمایی: رضا درمیشیان باعث عصبانیت داریوش مهرجویی شد – بلاگی ها

 • سازمان سینمایی: رضا درمیشیان باعث عصبانیت داریوش مهرجویی شد – بلاگی ها

  به گزارش بلاگی ها ، پس از این‌که رضا درمیشیان در توییتی، تمدید پروانه نمایش «لامینورِ» داریوش مهرجویی را اعلام کرد، روابط عمومی سازمان سینمایی در گفت‌وگویی با حبیب ایل‌بیگی، با تایید این خبر، توضیحاتی را ارائه داد.

  تمدید پروانه نمایش فیلم داریوش مهرجویی 

  معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، در این باره گفت: «روند قانونی برای صدور پروانه نمایش که باید در سامانه  اخذ مجوز صورت می‌گرفت، با تاخیر بسیار زیاد تهیه‌کننده فیلم «لامینور» در سامانه ثبت شد، ولی امروز به دستور رئیس سازمان سینمایی و پس از طی مراحل اداری، پروانه نمایش فیلم «لامینور» تمدید و صادر شد.

  او با اشاره به آگاهی تهیه‌کنندگان سینما از روند دریافت پروانه نمایش گفت: «اسنادِ مراحل مختلف اقدامات تهیه‌کننده فیلم «لامینور» برای اخذ پروانه نمایش در سامانه وزارت ارشاد موجود است. طبق این  اسناد، پایان اعتبار پروانه نمایش «لامینور»، ۱۱ دی ۱۴۰۰ بوده است. ثبت درخواست اولیه اطلاعات پروانه نمایش در سامانه جدید، توسط متقاضی، در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۰ صورت گرفته است. ثبت درخواست تمدید پروانه نمایش، در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ انجام شده و در همین روز، صادر شده است.»

  واکنش سینماگران به اعتراض مهرجویی | بازبینی‌ دوباره را متوقف کنید

  بعد از توقیف سنتوری تمام شب راه می‌رفتم و گریه می‌کردم…| سایه سیاه سنتوری بر سر مهرجویی | ‌ لامینور رنگ پرده را می‌بیند؟

  ایل‌بیگی با بیان این‌که تهیه‌کننده یک فیلم، مسئولیت انجام امور مربوط به دریافت پروانه را به عهده دارد، گفت: «تهیه‌کننده فیلم «لامینور» (رضا درمیشیان) به جای مراجعه به سامانه صدور مجوز برای پیگیری امور مربوط به فیلم، متاسفانه با ایجاد هیاهو و با دادن اطلاعاتی خلاف واقع به آقای مهرجویی، زمینه آزرده خاطر کردن ایشان را فراهم کرد، در حالی که بخش عمده‌ای از این اتفاق‌ها به دلیل عدم پیگیری تهیه‌کننده فیلم رخ داده است.»

  معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی با اشاره به اظهارات خلاف واقع تهیه‌کننده فیلم «لامینور» گفت: «به‌دلیل رفتارهای خارج از شئونات و جوسازی‌های بی‌مورد و دادن اطلاعات غلط به کارگردان محترم فیلم، سازمان سینمایی، امکان برخورد قانونی با این تهیه‌کننده را برای خود محفوظ می‌داند.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا